URZĄDZENIA DO TESTOWANIA SATELITÓW I SOND (EGSE)

Astri Polska specjalizuje się w projektowaniu i produkcji EGSE (Electric Ground Support Equipment) - urządzeń elektronicznych przeznaczonych do testowania satelitów i sond przed umieszczeniem ich na orbicie.  Rozwiązania dostarczane przez firmę są wykorzystywane w wiodących misjach kosmicznych Europejskiej Agencji Kosmicznej, podczas faz produkcji, montażu, integracji i testów. Firma realizauje także projekty związane z urządzeniami przeznaczonymi do walidacji stacji naziemnych odpowiedzialnych za komunikację z satelitami.

PROJEKTY:

 

 

CYFROWE MODELE SYMULACYJNE

Jedną ze specjalizacji naszej firmy jest dostarczanie cyfrowych modeli symulacyjnych dla programów kosmicznych. Ich zadaniem jest symulowanie poszczególnych podzespołów elektronicznych takich jak komputer pokładowy, czy wyposażenia satelity w trakcie testów naziemnych. Modele symulacyjne współgrają z urządzeniami testowymi projektowanymi przez Astri Polska.

 

PROJEKTY:

PROJEKTOWANIE ASIC
Application Specific Integrated Circuit (ASIC) jest rodzajem zaawansowanego technologicznie microchip’u zaprojektowanym do pełnienia konkretnego zadania. W konkretnych przypadkach ASIC są bardziej energooszczędne, niezawodne i szybsze od układów scalonych ogólnego zastosowania o zbliżonej funkcjonalności. Astri Polska jest liderem projektu MISAC, którego celem jest zaprojektowanie ASIC’a przeznaczonego do zastosowań kosmicznych.

 

PROJEKTY: