Poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

  • planowanie i realizację zakupów materiałowych oraz sprzętu technicznego, w szczególności na potrzeby realizowanych projektów;
  • prowadzenie negocjacji dotyczących warunków zakupu i dostawy;
  • zbieranie i analizowanie ofert na materiały i sprzęt techniczny;
  • aktualizację i tworzenie danych materiałowych/dostawców w systemie SAP;
  • Wsparcie kierowników projektów w przygotowaniu i realizacji zamówień (BOM – bill of materials) dla potrzeb realizacji projektów i przygotowywania dokumentacji przetargowej/ofertowej;
  • weryfikację Zgłoszenia Zapotrzebowania od wewnętrznych interesariuszy;
  • wprowadzanie zamówień do systemu i monitorowanie ich statusu;
  • nadzór nad prowadzeniem i aktualizacją całości dokumentacji związanej z zaopatrzeniem i magazynem;
  • wsparcie zadań związanych z obsługą i prowadzeniem magazynu;
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów finansowych w Spółce pomiędzy działem zaopatrzenia a działem finansowym i dostawcą usług rachunkowo-księgowych;
  • realizację zadań związanych z obiegiem i rejestracją dokumentów, materiałów i sprzętu
    w spółce;
  • wsparcie procesów administracyjno-organizacyjnych w Spółce;
  • przyjmowanie i weryfikację wizualną i ilościową dostaw elementów, podzespołów i urządzeń elektronicznych oraz elementów mechanicznych;
  • przygotowanie, wysyłka i odbiór korespondencji i dostaw Spółki;
  • realizacja spraw administracyjno-urzędowych na terenie Warszawy.

Od kandydata oczekujemy:

  • co najmniej 2 lat doświadczenia zawodowe w obszarze zamówień, zakupów i zaopatrzenia;
  • umiejętności związanych z planowaniem, logistyką, magazynowaniem materiałów i obsługą cennego sprzętu;
  • umiejętności negocjacyjnych, pracy w zespole i komunikatywności;
  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej – wymóg konieczny;
  • sumienności, skrupulatności i terminowości;
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy.

Mile widziana będzie również:

  • wykształcenie techniczne z zakresu elektroniki, awioniki, lotnictwa, robotyki lub pokrewnym;
  • znajomość SAP Material Management Module;
  • dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel.

Osobom zainteresowanym oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie zajęć sportowych w ramach karty multisport;
  • bezpłatny parking;
  • miłą i życzliwą atmosferę pracy;
  • interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole 40 osób;
  • odpowiedzialność i autonomię;
  • chillout zone.

CV prosimy przesyłać na adres: office.astripolska@astripolska.pl.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Oświadczam, iż podając moje dane osobowe, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Astri Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: Al. Krakowska 110/114, 02-256 Warszawa, jako administratora danych osobowych, w związku z moim uczestnictwem w postepowaniu rekrutacyjnym prowadzonym przez Astri Polska sp. z o.o. w zakresie wskazanym w powyższym życiorysie, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz na zarchiwizowanie ich dla przyszłych ewentualnych rekrutacji.

W związku z postępowaniem rekrutacyjnym udzielam także zgody na kontakt ze strony Astri Polska
sp. z o.o.: (i) drogą mailową na podany w mojej aplikacji adres e-mail; (ii) drogą telefoniczną (kontakt telefoniczny), na podany w moim życiorysie numer telefonu – w celu informowania mnie o jego wynikach.

Oświadczam, iż rozumiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że przysługuje mi prawo dostępu do danych oraz prawo do ich poprawiania. Oświadczam również, iż przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, co jednak nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”