Stanowisko:

Programista webowy

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zostanie przydzielona do realizacji projektów prowadzonych przez dział Aplikacji i Usług Satelitarnych. Dotyczą one przede wszystkim tematyki bezpieczeństwa, zarządzania kryzysowego oraz monitoringu środowiska. Głównym zadaniem pracownika będzie rozwój specjalistycznych aplikacji webowych w technologii angular JS z głównym naciskiem na interfejs aplikacji. Istotnym elementem aplikacji będzie również tematyka GIS, przede wszystkim wykorzystywaniu, integracji i przetwarzania różnego rodzaju danych geoinformacyjnych.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Tworzenie aplikacji webowych – front-end
  • Obsługa baz danych powiązanych z aplikacjami oraz komunikacji klient-serwer
  • Udział w każdym etapie cyklu trwania projektu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji

Od zatrudnionej osoby wymagamy:

  • Doświadczenia w programowaniu w javascript, html5
  • Znajomości AngularJS, openlayers
  • Znajomości REST, SOAP, JSON
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Samodzielności, kreatywności, dobrej organizacji pracy

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wiedza z dziedziny GIS (podstawowe formaty i usługi sieciowe)
  • Znajomość platformy .Net

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny program premiowy,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole profesjonalistów,
  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy,
  • Możliwość pracy przy projektach międzynarodowych, w tematyce bezpieczeństwa i technologii kosmicznych,
  • Możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych w tym współpraca z takimi instytucjami jak Komisja Europejska czy Europejska Agencja Kosmiczna,
  • Odpowiedzialność i samodzielność działania.

CV i list motywacyjny prosimy wysłać na adres: office.astripolska@astripolska.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883).