Oferta Pracy: Asystent/ka Księgowości (Accountant Assistant)

Stanowisko:

Asystent/ka Księgowości (Accountant Assistant)

[br]

Zakres obowiązków:

  • [fontawesome_icon icon=”fa fa-caret-right” size=”none” shape=”normal”]   Pomoc w prowadzeniu ewidencji księgowo-kadrowych;
  • [fontawesome_icon icon=”fa fa-caret-right” size=”none” shape=”normal”]   Skanowanie i kopiowanie dokumentów księgowych;
  • [fontawesome_icon icon=”fa fa-caret-right” size=”none” shape=”normal”]   Pomoc w prowadzeniu teczek osobowych;
  • [fontawesome_icon icon=”fa fa-caret-right” size=”none” shape=”normal”]   Rozliczanie czasu pracy;
  • [fontawesome_icon icon=”fa fa-caret-right” size=”none” shape=”normal”]   Nadzór nad prawidłowym opisem dokumentów księgowych.

[br]

Wymagania:

  • [fontawesome_icon icon=”fa fa-caret-right” size=”none” shape=”normal”]  Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (praca w zespole anglojęzycznym);
  • [fontawesome_icon icon=”fa fa-caret-right” size=”none” shape=”normal”]  Wykształcenie minimum średnie;
  • [fontawesome_icon icon=”fa fa-caret-right” size=”none” shape=”normal”]  Dobra znajomość MS Office;
  • [fontawesome_icon icon=”fa fa-caret-right” size=”none” shape=”normal”]  Dokładność, sumienność, terminowość, dobra organizacja pracy, zaangażowanie.

[br]

Oferujemy pracę na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę na 1/2 etatu (2-3 dni w tygodniu) na okres 2-3 miesięcy, możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym i młodym zespole, atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego, pakiet medyczny, kartę Multisport.

[br]

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: office.astripolska@astripolska.pl

[br]

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

[br]

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.