Stanowisko:

Asystent/ka działu zakupów

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

  • przygotowywanie oraz uaktualnianie bazy danych dostawców i materiałów w systemie SAP MM
  • weryfikacja zapotrzebowań zakupowych zgłaszanych przez inżynierów produkcyjnych
  • wprowadzanie i koordynacja zamówień do dostawców
  • wsparcie działań logistycznych (przyjmowanie materiałów, kompletacja wydań magazynowych)
  • tworzenie odpowiedniej dokumentacji i pomoc w prawidłowym obiegu dokumentów
  • inne zadania w ramach działu zakupów

Od kandydata oczekujemy:

  • dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel
  • zapału do pracy z danymi
  • koncentracji na szczegółach, dokładności w codziennych zadaniach
  • wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów)
  • umiejętności współpracy
  • umiejętności ustalania priorytetów i sprawnej organizacji pracy własnej

Mile widziane będą również:

  • znajomość systemu SAP MM
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Osobom zainteresowanym oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • zdobycie doświadczenia w pracy z systemem SAP
  • praktyczne poznanie różnych aspektów pracy w dziale zakupów
  • współpracę w młodym i dynamicznym zespole
  • miłą i życzliwą atmosferę
  • owoce w firmie.

CV prosimy przesyłać na adres: office.astripolska@astripolska.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Oświadczam, iż podając moje dane osobowe, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Astri Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: Al. Krakowska 110/114, 02-256 Warszawa, jako administratora danych osobowych, w związku z moim uczestnictwem w postepowaniu rekrutacyjnym prowadzonym przez Astri Polska sp. z o.o. w zakresie wskazanym w powyższym życiorysie, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz na zarchiwizowanie ich dla przyszłych ewentualnych rekrutacji.

W związku z postępowaniem rekrutacyjnym udzielam także zgody na kontakt ze strony Astri Polska sp. z o.o.: (i) drogą mailową na podany w mojej aplikacji adres e-mail; (ii) drogą telefoniczną (kontakt telefoniczny), na podany w moim życiorysie numer telefonu – w celu informowania mnie o jego wynikach.

Oświadczam, iż rozumiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, oraz że przysługuje mi prawo dostępu do danych oraz prawo do ich poprawiania. Oświadczam również, iż przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, co jednak nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”