O ASTRI POLSKA:

Jesteśmy polskim liderem w dziedzinie współpracy przemysłowej z Europejską Agencją Kosmiczną, dla której dostarczamy dedykowane produkty z dziedziny elektroniki, optomechatroniki oraz aplikacji i usług satelitarnych.


W dziedzinie systemów elektronicznych, Astri Polska specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w fazach produkcji, montażu, integracji i testowania satelitów. Nasze systemy elektroniczne są z powodzeniem wykorzystywane w programach takich jak: MetOp-SG, Eurostar Neo czy JUICE.


W dziedzinie optomechatroniki, projektujemy i produkujemy zaawansowane systemy do pomiarów optycznych dla sektora kosmicznego. Posiadamy doświadczenie przy projektowaniu systemu do walidacji głównego sensora misji Sentinel-5, która wejdzie w skład Europejskiego Programu Obserwacji Ziemi Copernicus.


Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie Aplikacji i Usług Satelitarnych dostarczamy dedykowane rozwiązania z dziedziny satelitarnych obserwacji Ziemi, nawigacji satelitarnej (GNSS) i zarządzania kryzysowego:

  • Satelitarne obserwacje Ziemi: Astri Polska dostarcza dedykowane aplikacje i serwisy dla potrzeb monitoringu zmian środowiska. Jesteśmy także oficjalnym dystrybutorem zobrazowań satelitarnych i produktów geoinformacyjnych Airbus Defence and Space.
  • Nawigacja satelitarna (GNSS): Astri Polska specjalizuje się w testowaniu odbiorników GNSS przeznaczonych do zastosowań kosmicznych oraz projektowaniu i produkcji dedykowanych urządzeń do ich testowania. Rozwijamy także rozwiązania z dziedziny nawigacji hybrydowej (GNSS+LTE). Świadczymy także usługi doradcze w zakresie GNSS.
  • Zarządzanie Kryzysowe: Astri Polska projektuje dedykowane systemy IT oparte o technologie satelitarne. Specjalizujemy się również w szkoleniach z tej dziedziny oraz uczestniczymy w Europejskich projektach rozwijających nowoczesne narzędzia dla zarządzania kryzysowego.

Naszymi wiodącymi klientami w dziedzinie aplikacji i usług satelitarnych są Europejska Agencja Kosmiczna, Komisja Europejska i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Astri Polska jest firmą Joint Venture (50% : 50%) pomiędzy Airbus Defence and Space i Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademi Nauk, powołaną w 2010 r.

DANE KONTAKTOWE:

Al. Krakowska 110/114, 02-256 Warszawa
Tel.: +48 22 57 72 666
Fax: +48 22 86 85 755
office.astripolska@astripolska.pl

NIP 521-35-73-202
KRS 0000360828
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
kapitał zakładowy 1 000 000 zł

ZARZĄD:

Jacek Mandas
Prezes Zarządu

Alexandre Szalkiewicz
Dyrektor Finansowy/Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu

STRUKTURA FIRMY:

MEDIA O NAS: