TESTOWANIE ODBIORNIKÓW GNSS DO ZASTOSOWAŃ KOSMICZNYCH

Astri Polska jest jedyną polską firmą, która posiada kompetencje w dziedzinie testowania odbiorników nawigacji satelitarnej GNSS przeznaczonych do zastosowań kosmicznych na m.in.: satelitach obserwacji Ziemi, nawigacyjnych, telekomunikacyjnych czy rakietach nośnych. Posiadamy także doświadczenie w projektowaniu i produkcji dedykowanych środowisk testowych. Głównym odbiorcą naszych projektów jest Europejska Agencja Kosmiczna. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie stanowi istotny wkład polskiego przemysłu w rozwój wiodących europejskich programów kosmicznych.

Wybrane projekty:

ŚRODOWISKA TESTOWE  I ALGORYTMY DLA NAWIGACJI HYBRYDOWEJ

Dzięki wszechstronnemu doświadczeniu w dziedzinie nawigacji satelitarnej, Astri Polska pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie nawigacji hybrydowej. Polega ona na wykorzystaniu korzyści płynących z GNSS i nawigacji za pośrednictwem nadajników sieci komórkowej (LTE). Połączenie obydwu technologii może umożliwić uzyskanie jeszcze większej dokładności w ustalaniu pozycji. Projekty z tej dziedziny realizujemy na zlecenie Europejskiej Agencji Kosmicznej.


Projekty:

URZĄDZENIA LOKALIZACYJNE I SERWISY GNSS

Doświadczenie w dziedzinie nawigacji satelitarnej pozwala Astri Polska na projektowanie i produkcję dedykowanyh urządzeń i serwisów nawigacyjnych. Nasze rozwiązania umożliwiają prowadzenie precyzyjnej nawigacji z uwzględnieniem specyficznych potrzeb konkretnych użytkowników. Na koncie mamy kompleksowe realizacje przygotowane w ramach m.in.: projektów SAFEDAM czy ANCHOR.

Wybrane projekty:

DORADZTWO W ZAKRESIE ROZWIĄZAŃ GNSS

Dzięki naszemu wielowymiarowemu doświadczeniu możemy wspierać przyszłych użytkowników systemów nawigacyjnych, chcących rozpocząć wykorzystywanie GNSS w różnych sektorach rynku. Na swoim koncie mamy udział w dużych, europejskich projektach mających za zadanie m.in.: promowanie korzyści płynących z wykorzystania GNSS wśród potencjalnych użytkowników oraz liczne szkolenia i warsztaty.

Wybrane projekty: