ASTRI POLSKA NA FORUM SATELITARNYM

Posted by | No Tags | Bez kategorii | Możliwość komentowania ASTRI POLSKA NA FORUM SATELITARNYM została wyłączona

Astri Polska zaprezentowała swoje doświadczenie i kompetencje w zakresie satelitarnych obserwacji Ziemi podczas Forum Satelitarnego. Konferencja organizowana przez Agencję Rozwoju Przemysłu jest największym wydarzeniem tego typu w Polsce.


Jednym z celów forum było zapoznanie spółek Skarbu Państwa i Instytucji Państwowych z rozwiązaniami oferowanymi przez polskie firmy działające w sektorze satelitarnym. W wydarzeniu uczestniczyli liczni przedstawiciele administracji publicznej, w tym: Jadwiga Emilewicz – Podsekretarz Stanu w Minerstwie Rozwoju, Tomasz Zdzikot – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, Piotr Müller – Dyrektor Biura Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wśród uczestników nie zabrakło dużych spółek Skarbu Państwa, takich jak: PKP Cargo, PGNiG czy KGHM Cuprum


Astri Polska zaprezentowała swoje możliwości w zakresie dostarczania produktów z obszaru satelitarnych obserwacji Ziemi dla KGHM Cuprum oraz rozwiązania z satelitarne wspierające zarządzanie kryzysowe dla administracji publicznej.


No Comments

Comments are closed.